Zavřít X :

Pracovní ochranné pomůcky - Petr Dostál

Roveň 40, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, tel./fax: 494 534 525, e-mail: uvex.dostal@tiscali.cz

Pracovní ochranné pomůcky - Petr Dostál

Nabídka: ochranné brýle a štíty značky UVEX a další: plastové, kovové, svářečské, uzavřené atd.

 

Barvy a povrstvení zorníků

 

Čiré zorníky poskytují vedle vysoké mechanické ochrany také ochranu proti UV záření. Jsou barevně neutrální a odpovídají normě ČSN EN 170.

Žluté (amber) zorníky mají vysokou mechanickou odolnost a poskytují ochranu před UV zářením. Navíc odfiltrovávají modrý díl světla z viditelného spektra. Účinkem toho dochází ke zvýšení kontrastu.

Žluté light zorníky poskytují vysokou mechanickou ochranu a absorbují 100 % UV záření.Jemné žluté zabarvení (přibližně 7%) má, podle mnohých lidí, příjemný účinek na lidské oko. Filtry poskytují větší kontrast, hlavně v krátko-vlnném spektru.

Šedé zorníky filtrují UV záření, navíc plní funkci protislunečního filtru ve viditelném spektru záření. V souladu s ČSN EN 172 zachovávají dostatečný vjem signálních barev. Poskytují vysokou mechanickou ochranu.

Žlutohnědé zorníky SCT-400 (Spectrum centrum technology) mají ochranný protisluneční filtr pro viditelné spektrum záření dle ČSN EN 172 a filtrují UV záření. Zachovávají dostatečný vjem signálních barev. Jejich ochranná funkce znásobuje díky cílenému spektrálnímu filtrování modré části viditelného záření a částečnému odfiltrování IČ paprsků. Ochrana proti mechanickému nebezpečí je zachována.

Oranžové zorníky poskytují vysokou mechanickou ochranu a absorbují 100 % UV záření. Zvýšené filtrování ve viditelném krátko-vlnném svetelném spektru poskytuje větší kontrast. Teplý tón oranžové barvy má na oko relaxační účinek i při dlouhodobém nošení.

Modré zorníky poskytují vysokou mechanickou ochranu a absorbují 100% UV záření. lehké modré zabarvení príjemně působí na lidské oko, speciálně na pracovištích s vysokým nárokem na zrak (bez barevné kontroly).

Zelené UV zorníky filtrují škodlivé UV záření a v oblasti viditelného spektra poskytují ochranu před oslněním a to při vysoké mechanické odolnosti.

Zelené svářecí filtry chrání při svařování plamenem proti UV a IČ paprskům, jakož i proti oslnění ve spektru viditelného záření. Poskytují vyšší mechanickou ochranu než skleněné svářecí zorníky nebo zorníky z bezpečnostního skla.

 

 

Jedinečná technologie supravision HC-AF umožňuje úpravu vnější strany skla vrstvou extrémně odolnou proti poškrábání a vnitřní stranu nepotivou vrstvou. Zajišťuje 100% ochranu proti ultrafialovému záření. 

Zorníky pokryté supravision NC spojuje výhody optiduru NC a optiduru 4C PLUS. Z vnitřní strany jsou odolné vůči poškrábání a nezamlžují se a z vnější strany jsou extrémně odolné vůči poškrábání a chemikáliím a díky nanotechnologii, z které vyplývá nejlepší povrchová vrstva, se velmi lehko čistí.

Zorníky pokryté optidurem NC jsou extrémně odolné vůči poškrábání a jsou též vysoko odolné vůči chemikáliím. Systém glazury má črty nanotechnologie, významně zvyšující jeho nelepivé vlastnosti. Výsledkem je to, že vodou rozpustné a mastné skvrny mohou být jednoduše odstraněné.

Optidur 4C PLUS kombinuje 4 vlastnosti  v jednom : trvalá nepotivost, odolnost proti poškrábání, antistatické a 100% - ní ochrana proti ultrafialovému záření.

Skla infradur Plus chrání jako filtr při svařování proti ultrafialovému a infračervenému záření, také proti oslnění. Povrchová úprava zorníků minimalizuje spálení způsobené jiskrami při svařování.

Ultradura- cenově zvýhodněný lak zajišťuje plnou ochranu proti UV záření a je odolný proti poškrábání

Individuální sklon straniček
stavitelná inklinace - možnost stupňovité nebo plynule stavitelné inklinace (sklonu) stranic brýlí. Zlepšuje komfort nošení i používání.

Individuální nastavení straniček - umožňuje délkově nastavit straničky podle velikosti hlavy.

Uvex quattro- flex
Čtyři komfortní polštářky se starají v citlivé oblasti ucha o pohodlné nošení brýlí bez otlaků.

Uvex duo- flex
Jedinečný patentovaný komfortní dosedací polštářek na konci straniček přilehne na každý tvar hlavy a zabrání otlačení za uchem. Navíc garantuje bezpečné nošení brýlí.

Kombinace s korekčními brýlemi - brýle přes brýle, speciálně uzavřené. Ve spojení s korekčními brýlemi nesmí vytvářet tlak. Tento požadavek je vyřešen tvarováním a výběrem kvalitních materiálů. uvex brýle s „easy to cleen Effekt“ se velmi dobře čistí a jsou méně náchylné na znečištění.

Brýle uvex  s efektem „easy to clean“ se obzvlášť dobře čistí a jsou méně náchylné proti znečištění.

 

 

Maximální bezpečnost - je zajištěná použitými materiály zorníků. PC má vysokou odolnost proti nárazu letících částic a překračuje v tomto směru požadavky EN 166.

Sportovní vzhled
Při navrhovaní tvarů brýlí, čerpá skupina uvex z odvětví sportu.

Individualita, speciálně pro Vaší firmu
Rádi dáme Vašim ochranným brýlím uvex individuální podobu. Využijte možnosti úpravy, aby jste i toto osobní ochranné vybavení přizpůsobili designu Vaší firmy.

Maximální komfort nosení - je zabezpečený použitými materiály, změkčenými koncovkami a také individuálně délkově a výškově stavitelnými straničekami.

Vyměnitelné zorníky - co do barvy i technologie povrstvení, umožňují vybavit jednoho pracovníka ochranou pro více druhů práce. Mají nezanedbatelný ekonomický efekt.

Optická třída I. podla EN 166 - všechny brýle jsou vyrobené v 1. optické třídě. Jsou určené pro dlouhodobé nošení, neskreslují a nadměrně nenamáhají oči.

UPOZORNENÍ !

Brýle není možné při znečištění čistit na sucho. Je nutné použít speciální čisticí tekutinu uvex, nebo aspoň tekoucí vodu.

 

 

 
Vyhledávání

podrobné hledání

Nákupní košík
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Nejprodávanější

uvex brýle 9177 - x-trend, PC čirý/UV 2-1,2 supravision HC-AF, stran. XST, rám černý

velké, anatomicky tvarované zorníky nabízí skvělý rozhled ve všech směrech • x-stream technologie straniček – hladký přechod z tvrdého materiálu na měkký pro výrazné zvýšení komfortu uživatele a be ...

Cena: 192 Kč (s DPH)

uvex 6999.2 - motion sport S1/SRC/ S1P SRC, polobotka,vel. 36-48

Velmi lehká moderní polobotka sportovního tvaru. • vhodná pro alergiky na chrom: vyrobená ze syntetických materiálů (nehořlavých) • ocelová tužinka • systém climazone zajišťující optimální komf ...

Cena: 2 980 Kč (s DPH)

uvex 60557 - RUBIFLEX S XG35B 35 cm, povrstveni NBR, XG grip technologie,

Nové, lehké ochranné rukavice, odolné chemikáliím s inovativní technologií uvex Xtra Grip Technology. Spojují ochranu a úchop s vynikajícím komfortem nošení a flexibilitou. Úpletové ochranné ruk ...

Cena: 278 Kč (s DPH)

Rychlý kontakt

KONTAKT
Petr Dostál
Ochranné pracovní pomůcky UVEX
Roveň 40, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mob.: 606 739 424, 728 472 463
e-mail: uvex.dostal@tiscali.cz

Pracovní ochranné pomůcky - Petr Dostál - Czech Republic, e-mail: uvex.dostal@tiscali.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: Ochrpom Uvex Rychnovsko -